Про Компанію

Компанія АГРО-АТОМ була заснована в 2018 році групою спеціалістів та конструкторів в сфері АПК

МИ АГРО-АТОМ

Компанія АГРО-АТОМ була заснована в 2018 році групою спеціалістів та конструкторів в сфері АПК. Основними напрямками є виробництво високо-технологічної сільсько-господарської техніки,
підбір технологій обробітку грунту та техніки, базуючись на наявних умовах кожного господарства. Як результат нашої співпраці з господарствами, було отримано високі та стабільні
валові врожаї технічних культур на рівні: сояшник – 49 ц/га, кукурудза без зрошення – 142 ц/га, озима пшениця – 118 ц/га, озимий ячмінь – 92 ц/га.

Такі результати отримано завдяки підбору оптимального налаштування наявної в господарстві техніки, строків обробітку грунту, сівби та догляду за сходами посівних культур. Наші підходи є індивідуальними для кожного господарства та базуються на розумінні землі як живого організму, в якому мають протікати необхідні процеси життєдіяльності рослин, мікро-організмів, корисних грибків та бактерій, що в свою чергу дозволяє максимально відкрити потенціал сортів та гібридів основних технічних культур, які вирощуються в господарстві. Також ми підбираємо технології обробітку грунту таким чином, щоб була максимально скоплена волога в середніх та нижніх шарах грунту завдяки природнім опадам, та навчаємо насичувати верхні слої грунту вологою з повітря.

Що стосується розробки та виробництва сільсько-господарської техніки, наша компанія має на меті виготовляти найкращі в світі зразки, які відповідають таким критеріям, як високий рівень технологічності вкупі з простотою налаштування, надійності, якості обробітку грунту та розширенням меж застосування. Саме такий підхід дозволяє господарствам, які користуються нашою технікою, отримувати максимально-високі врожаї при мінімальних затратах зменшивши залежність від кліматичних умов та типу грунту.

Написати нам

Зв'язатися з нами